פרטי פעולה
המתן ...

פרטי לקוח
תשלום
לקוח רשום
נסח הטאבו זה מסמך משפטי שפתוח לציבור לכל מי שיבקש לעיין בו.
אם אתם עומדים לקנות דירה, חשוב להוציא נסח טאבו. והכי כדאי לעשות זאת עוד בתחילת המשא ומתן, משום שלעיתים קרובות מתגלות בעיות שעדיף להתמודד איתן מוקדם ולא מאוחר.
כדי לקבל נסח טאבו צריך להצטייד בגוש וחלקה ,אם אין לכם גוש וחלקה ניתן לקבל נסח טאבו לפי כתובת הנכס.
גם לאלה שמוכרים דירה חשוב להוציא נסח טאבו. כדי לוודא שאין על דירתכם עיקולים שנרשמו ללא ידיעתכם.
אם אתם קונים דירה בבית משותף, כדאי שלא תסתפקו רק בנסח טאבו מקוון, אלא תבקשו גם תשריט בית משותף שניתן גם כן לקבלו לאמייל תוך מספר שעות.
נסח טאבו זה המסמך החשוב ביותר שבעל דירה חייב שיהיה ברשותו
מעתה ביוכלתכם לקבל נסח רישום ולהגיש כל מסמך לכל לשכות רשם המקרקעין בארץ
ולקבל נסח טאבו ישיר לאמייל לפקס בדואר או בשליחות עד הבית
ללא צורך לצאת מהמקלדת או הנייד שלך
נסח טאבו מפרט את תמצית הזכויות בנכס מקרקעין הרשומות בפנקסי לשכת רישום מקרקעין בטאבו,
ובין היתר מצויין באיזה סוג של נכס מדובר, גודלו, מי בעלי הנכס, מי התחייב לרכוש אותו, מתי הוא נרכש והאם קיימת לגביו הגבלה משפטית כלשהי.
האדמות בישראל מחולקות לגושים וחלקות, וכשמדובר במקרקעין משותפים כמו בית משותף או מתחם חנויות יש גם תת חלקה.
לכל שאלה אנא התקשרו.
תשריט בית משותף מגדיר את הבעלות של כל היחידות בבית משותף לדוגמא דירה או חנות
תשריט בית משותף ימנע ויכוח בין שכנים לגבי הבעלות של כל חניה בבניין
לכל מבנה שיש בו משתי יחידות ויותר צריך להיות תשריט דירה שמגדיר מה של מי.
פרטים מזהים של החלקה: גוש חלקה שטח חלקה וכתובת נכס.
פרטים על המבנה: מספר המבנים מהם מורכבת החלקה, מספר הקומות בכל מבנה, סה"כ הדירות בכל מבנה, וסה"כ התת חלקות בחלקה.
התשריט כולל פרטים על הדירות ותיאור של כל דירה – מספר קומה, שטח הדירה שטח הצמדות שמשויכות לדירה כמו חניה, מחסן, גג גינה וכדומה.
התשריט מכיל מספור של הדירות וסימון באותיות של החניות והמחסנים או כל הצמדה אחרת הצמודה לדירה כדי שיזהו אותה בתשריט.
התשריט יכלול את תרשים הסביבה עליו מסומנת החלקה בקנ"מ של 1:1250
התשריט כולל תרשים חלקה בקנ"מ של 1:250 ובה תחומים גבולות החלקה בצבע על החלקה והמבנה גבולות אורך ורוחב.
אם בחלקה יש שטח שמיועד להעברה או לשימוש או לחכירה של רשות מקומית כגון עיריה או מועצה לפי הוראות חוק התיכנון והבניה התש"כ 1965 לצורכי דרך או שטח ציבורי פתוח יסומן בצבע אדום עם מידות אורך או רוחב וסה"כ השטח תוך ציון שטח ציבורי פתוח או ציון אחר לפי השימוש התשריט כולל זיקות הנאה כזכות מעבר או זכות שימוש.
תרשים הדירות נערך בקנ"מ של 1:100 תוך ציון כיוון צפון.
שמאים יבקשו תשריט בניין משותף לצורך רישום משכנתה
המשטרה תבקש תשריט חניות בטאבו כדי לסלק רכב שחונה בחניה שלכם
תשריט בית משותף הזמנה ניתן לבצע פה באתר ,לפעמים נקרא תשריט או תסריט
נא לשים לב שתשריט בית משותף שונה מתשריט חלוקה של מגרש
בהזמנת תיק בית משותף ישלח יחד עם התשריט גם צו רישום בית משותף ותקנון בית משותף אם קיים, אנחנו כאן בשבילכם ונשמח לעזור.
מחירון
סוג שרותאגרהמחירזמן משוערדרושתיאור
נסח טאבו לצפיה 15 ₪:9 ₪מיידיגוש חלקהמידע עדכני לעכשיו מרשם המקרקעין לגבי נכס, העתק מנסח הטאבו ישלח באמייל מיידית.
נסח טאבו לצפיה היסטורי 15 ₪:9 ₪מיידיגוש חלקהמידע עדכני לעכשיו + היסטוריה של הנכס משנת 1990 מרשם המקרקעין לגבי נכס, נסח טאבו חתום דיגיטאלית ישלח באמייל מיידית.
איתור גוש חלקה לפי כתובת 35 ₪מיידי עד כ 24 שעותרחוב ,מספר רחוב ,עיראיתור גוש חלקה לפי עיר ,רחוב ומספר (במידה וקיים מפה תשלח במייל)
בדיקה אם לגוש חלקה קיים נסח טאבו מיידיגוש חלקהמידע עדכני להיום אם גוש חלקה אכן קיימים ברשם המקרקעין (טאבו) ו/או במנהל מקרקעי ישראל נסח טבו לא ישלח . התשובה תהיה טלפונית אז נא למלא טלפון שתהיו זמינים בו .
מעקב הקפאה לנסח טאבו 15 ₪:20 ₪בדרך כלל מספר ימים עד שההקפאה תשוחרר, לא ניתן לדעת מראש ,ברגע שתשוחרר ההקפאה נשלח מסרון למזמיןגוש חלקהבדיקה יומיומית לנסח מוקפא (נסח טאבו שבוצע בו פעולה אך עדיין לא הסתיים הרישום בנסח) עד שתבוטל מהקפאה. מומלץ להזמין מראש גם נסח שישלח בסיום ההקפאה .ניתן לבטל את השרות כל עוד לא השתחרר מהקפאה ללא עלות.
נסח טאבו היסטורי מיקרופיש 75 ₪:99 ₪כ 3 ימיםגוש חלקהמידע שכולל את כל הרשומות המבוטלות שהיו עד 1990 ,לגבי נכס (מושע) שלא רשום כבית משותף או לגבי דירה בבניין משותף (לא ניתן להוציא נסח טאבו מרוכז היסטורי לכל הבניין אלא לכל דירה בנפרד ) נסח טאבו מיקרופיש חתום דיגיטאלית ישלח באמייל ובפקס.
נסח טאבו לדירה 15 ₪:58 ₪מספר דקות לפקס ואמיילגוש חלקה תת חלקה או שםמידע עדכני להיום לגבי תת חלקה דירה בבית משותף לפי שם או תז , נסח טאבו חתום דיגיטאלית ישלח באמייל ובפקס.
נסח טאבו מרוכז 15 ₪:58 ₪מספר דקות לפקס ואמיילגוש חלקהמידע מרוכז עדכני להיום לגבי כל הדירות בבית משותף , נסח טאבו חתום דיגיטאלית ישלח באמייל ובפקס.
נסח טאבו למגרש 15 ₪:58 ₪מספר דקות לפקס ואמיילגוש חלקהמידע עדכני להיום לגבי מגרש (מושע- בעלות משותפת בקרקע) שלא רשום כבית משותף , נסח טאבו חתום דיגיטאלית ישלח באמייל ובפקס.
נסח טאבו היסטורי ממוחשב 15 ₪:58 ₪מספר דקות לפקס ואמיילגוש חלקהמידע עדכני להיום שכולל גם רשומות מבוטלות משנת 1990 ,לגבי נכס (מושע) שלא רשום כבית משותף או לגבי דירה בבניין משותף ( שים לב לא ניתן להוציא נסח טאבו מרוכז היסטורי לכל הבניין אלא לכל דירה בנפרד ), נסח טאבו חתום דיגיטאלית ישלח באמייל ובפקס.
נסח טאבו לצפיה לפי דף ספר 15 ₪:9 ₪כשעהדף ספרמידע עדכני לעכשיו מרשם המקרקעין לגבי נכס, נסח טאבו חתום דיגיטאלית ישלח באמייל מיידית.
נסח טאבו לצפיה היסטורי לפי דף ספר 15 ₪:9 ₪כשעהדף ספרמידע עדכני לעכשיו + היסטוריה של הנכס משנת 1990 מרשם המקרקעין לגבי נכס, נסח טאבו חתום דיגיטאלית ישלח באמייל מיידית.
נסח טאבו מיקרופיש היסטורי לפי דף ספר 75 ₪:99 ₪כ 3 ימיםדף ספרמידע שכולל את כל הרשומות המבוטלות שהיו עד 1990, נסח טאבו מיקרופיש חתום דיגיטאלית ישלח באמייל ובפקס.
איתור כתובת לפי גוש וחלקה 35 ₪מיידי עד כ 24 שעותגוש חלקהאיתור עיר ,רחוב ומספר לפי גוש וחלקה(במידה וקיים מפה תשלח במייל)
שתף